Sexíček

Nechte svoji fantazii jet naplno, protože tu pro Vás jsou erotické povídky.

Sexíček

Unread postod Admin » stř črc 18, 2012 9:35 am

Neměla jsi na sobě nic,jen župánek,který jsi při hlubokém pohledu na mé oči chtivé,okamžitě sundala.Pomalinku jsi se ke mě připlazila a vzala jsi si do pusinky můj již vzrušený penis a rty jsi se přisála na jeho špičku.Rukou jsi mi masírovala tvrdé kuličky a cítila jsi jak moc tě chci.Pomalinku jsem začínal vzdychat,přitáhl jsem si tě k sobě a začal jsem tě vášnivě a divoce líbat,můj jazyk se dotýkal tvých rtů a ty jsi začala vnímat jak ti pěkně vlhne tvá vyholená broskvička.Rukou sis začala hladit poštěváček,který byl už tvrdý a nedočkavý na můj jazyk.Otočila jsi se zadečkem nad můj obličej a já ti začal krásně lízat tvou dírečku a prsty si s ní hrát.Přejížděl jsem rukou po tvé nádherné prdelce a zároven jsem nepřestával dráždit tvou mušličku.Už jsi byla tak moc vzrušená,že jsi mi pošeptala své přání a to byl sex na kuchynské lince.Vzal jsem tě do náruče,a položil jsem tě na ní.Své roztažené nohy jsis dala na má mužná ramena abych do tebe mohl vniknout co nejhlouběji.Tvrdě a zároven něžně jsem v tobě přirážel a líbal tvá pevná prsa.Když už jsi křičela vzrušením přesunuli jsme se na židli.Sedl jsem si a ty sis na mě sedla zezadu,nohy sis dala na okraj židle a tvrdě si přirážela.Cítila jsi jak v tobě krev pulzuje a než jsem se stačil udělat,tak sis vzala můj penis do pusinky a vykouřila jsi mi ho.Pak jsem ti to krásně nastříkal do pusinky a blaženě jsem se usmíval...Když ses šla umýt tak jsem za tebou vlezl do sprchy a ještě jednou jsme se udělali pěkně na stojáka a pak jsme unavením šli spát.
Admin
Admin
Site Admin
Site Admin

vztah: kamarád/ka
hledam: on ji
vzdelani: střední s maturitou
oci: jiná
vlasy: černá
vyska: 185cm
status: Není nad pořádný sexík a hraní s melounkama,nádherně mokrou lasturkou.....
deti: Mám
zavislost: Na lásce,milování...a všem krásném:)

e00801.2018

Unread postod DunlopI » stř úno 07, 2018 6:19 pm

*Spam Info* This post contains dubious content.
phpbb8 has automatically hide this content, if you are author/administrator/moderator, remove dubious links (edit post).
DunlopI

vztah: vážně
vzdelani: základní
oci: hnědá
vlasy: zrzavá
vyska: DunlopB
hmotnost: DunlopI
deti: Nemám

e00801.2018

Unread postod DunlopI » stř úno 07, 2018 6:21 pm

*Spam Info* This post contains dubious content.
phpbb8 has automatically hide this content, if you are author/administrator/moderator, remove dubious links (edit post).
DunlopI

vztah: vážně
vzdelani: základní
oci: hnědá
vlasy: zrzavá
vyska: DunlopB
hmotnost: DunlopI
deti: Nemám

Vrátit se na… "Erotické povídky"